Şcoala Gimnazială "Samson Bodnărescu" Gălăneşti
Luni, 10.22.2018, 7:58 PM
Meniu site

Autentificare

Căutare

Prietenii site-ului
  • Creaţi un website gratuit
  • Forumul Comunității uCoz
  • Manualul uCoz
  • Tutoriale Video
  • Magazinul oficial cu Șabloane
  • Cele mai bune exemple de website-uri

  • Statistici

    Total online: 1
    Vizitatori: 1
    Utilizatori: 0

               
       

    Componenţa Consiliului Reprezentativ al Părinţilor  în anul şcolar 2015-2016

     

    1. Corfus Marius – reprezentant grupa  GPN Hurjuieni
    2. Nicoară Cristina - reprezentant grupa mare GPN Gălăneşti
    3. Bodnar Mariana – reprezentant grupa mică GPN Gălăneşti
    4. Turcu Maria - reprezentant clasa pregătitoare Gălăneşti
    5. Bodnar Veronica – reprezentant clasa I Gălăneşti
    6. Mironescu Margareta - reprezentant clasa a II-a Gălăneşti
    7. Hrehorciuc Maria - reprezentant clasa a III-a Gălăneşti
    8. Curpăn Mariana- reprezentant clasa a IV-a Gălăneşti
    9. Andrei Carmen - reprezentant clasa I Hurjuieni
    10.  Cucoş Cristina - reprezentant clasa a II-a Hurjuieni
    11.  Rusu Viorica - reprezentant clasa a III-a Hurjuieni
    12.  Rusu Alina - reprezentant clasa a IV-a Hurjuieni
    13.  Cîrstean Carmen - reprezentant clasa a V-a A
    14.  Prelipcean Lenuţa - reprezentant clasa a V-a B
    15.  Coroamă Aurica - reprezentant clasa a VI-a
    16.  Ignătoaie Laurica - reprezentant clasa a VII-a
    17.  Galan Ecaterina - reprezentant clasa a VIII-a A
    18.  Boloca Alina - reprezentant clasa a VIII-a B

     

    Componenţa Consiliului Reprezentativ al Părinţilor  în anul şcolar 2017-2018

    1. Galan Domnica – reprezentant grupa  GPN Hurjuieni
    2. Iurescul Nicoleta - reprezentant grupa mare GPN Gălăneşti
    3. Hrinciuc Mihaela – reprezentant grupa mică GPN Gălăneşti
    4. Hurjui Ancuța - reprezentant clasa pregătitoare Hurjuieni
    5. Dascăl Ancuța – reprezentant clasa I Gălăneşti
    6. Sfichi Ionela - reprezentant clasa a II-a Gălăneşti
    7. Hurjui Ancuța - reprezentant clasa a III-a Gălăneşti
    8. Mironescu Margareta - reprezentant clasa a IV-a Gălăneşti
    9. Iftinchi Raluca - reprezentant clasa I Hurjuieni
    10.  Baciu Raluca - reprezentant clasa a IV-a Hurjuieni
    11.  Rusu Viorica - reprezentant clasa a V-a
    12.  Cucoș Felicia - reprezentant clasa a VI-a
    13.  Cîrstean Carmen  - reprezentant clasa a VII-a A
    14.  Prelipcean Lenuța - reprezentant clasa a VII-a B
    15.  Bujdei Brîndușa - reprezentant clasa a VIII-a